Poznaj produkty z Mniszka Lekarskiego

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Polskiego Mniszka. (Prezentacja do pobrania po kliknięciu w LINK)

Kawa alternatywna z prażonego korzenia Mniszka lekarskiego to wykazujący korzystne działanie na organizm produkt stworzony z naturalnych surowców. Nasze wyroby są wolne od GMO, konserwantów, glutenu i sztucznych barwników. Co więcej, napar z prażonego korzenia Mniszka można przygotować na wiele różnych sposobów (drip, chemex, ekspres przelewowy, tradycyjna metoda parzenia), nie tracąc cennych składników odżywczych, a zyskując nowy profil sensoryczny.

Gama produktów obejmuje także wersje aromatyzowane, oparte na wysokiej klasy naturalnych aromatach, które zachowują swoje pozytywne właściwości i jednocześnie oferują wyjątkowe walory smakowe.

Kawa alternatywna z korzenia Mniszka o smaku waniliowym zaskakuje wyraźnym, delikatnie słodkim aromatem szlachetnej wanilii. Świetnie przełamuje charakterystyczną goryczkę właściwą dla korzenia Mniszka.

Kawa mniszkowa o smaku czekoladowym pomoże w stworzeniu rozgrzewającego naparu. Czekoladowy aromat idealnie łączy się z orzechową nutą pochodzącą z prażonego korzenia Mniszka.

Alternatywna kawa mielona z Mniszka o smaku orzechowym to wersja dla miłośników orzechowych klimatów. Delikatna goryczka i smak przywodzący na myśl świeże orzechy włoskie, który pochodzi z samego korzenia Mniszka, połączony został z naturalnym aromatem orzecha laskowego.

Kawa alternatywna z korzenia Mniszka o smaku kawowym będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które poszukują wartościowego napoju bez kofeiny i chcą delektować się bogatym aromatem prawdziwej kawy.